EROL METAL

HAKKIMIZDA

Erol Metal A.Ş. 1975 kuruluşlu Ankara’nın en köklü sanayi firmalarındandır. Kurulduğu günden bugüne dürüst ticareti kendisine ilke edinerek çevresine güven veren saygın bir firma konumundadır. 5 ayrı hol’de toplam 3500m2 kapalı alanda 50 kişilik alanında uzman kadromuzla faaliyet göstermekteyiz. Ana faaliyet konumuz, Lazer ve Plazma yöntemiyle demir, çelik ve alüminyum parçaların kesilip delinmesi, bükülerek form verilmesi ve üretilen parçaların nitelikli kaynak imalatıdır. Savunma, Havacılık, Otomotiv, İnşaat, Makine İmalatı, İş Makine, Medikal ve İmalat Sanayi sektörlerinin ana tedarikçisi konumundayız.

Erol Metal A.Ş. 1975 yılında Mustafa Erol tarafından Erol Metal Ticaret olarak kurulmuş olup müşterilerinin talepleri ve teknolojik gelişmeler ışığında bugünkü konuma gelmiştir.

1983 yılında kurumsallaşma politikası doğrultusunda Erol Metal A.Ş. ünvanını almıştır.

1994 yılında bayrağı teslim alan Ömer Erol, 40 yıllık bilgi birikiminin verdiği tecrübe ile bugünkü yeri olan Ostim Sanayi Sitesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Firmamızın faaliyet gösterdiği alanlarda etkinliğini ve verimliliğini arttırarak, üretim yöntemlerimizi sürekli geliştirip, sektörün öncülüğünü yapan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Her yönden güven duyulan bir firma olarak sürdürülebilirliği sağlamak.
Hizmet verilen her sektörün ve müşterinin vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmak.

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante etmek, belgelendirmek ve sürekli iyileştirmek. Müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılayacak nitelikte ürünler üretmek. Ürettiğimiz her bir ürün için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.Müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek.

Sertifikalar

Katalog
Makine Parkı